MUNKATÁRSAINK

 NévStátuszTanított tantárgyakFogadóóra
1.Csaplárné Kapu Eszter7.a osztályfőnökterm.ism,biológia,földrajz,etika,tan.szobaHÉTFŐ 3.ÓRA
2.Csereklyeiné Sárfi Éva7.b osztályfőnökangolHÉTFŐ 4.ÓRA
3.Fogel Gabriellagyógypedagógusgyógyped.órákPÉNTEK 1.ÓRA
4.Dr. Gubodyné Fekete Katalinint.vez.helyettesművészetiHÉTFŐ 1.ÓRA
5.Havasi Ágnesinformatika,művészetiKEDD 4.ÓRA
6.Héjjasné Albert Andrea3.b osztályfőnökalsós tanító, könyvtárKEDD 5.ÓRA
7.Horváth Ágnesterm.ism,biológia,földrajz,technika,tan.szoba,fizikaHÉTFŐ 4.ÓRA
8.Kátai Melindanapközi 3.évf.,alsós tanítóKEDD 2.ÓRA
9.Kertész Erika3.a osztályfőnökalsós tanító, könyvtárCSÜTÖRTÖK 1.ÓRA
10.Kovácsné Jószai Irén4.b osztályfőnökalsós tanító, könyvtárPÉNTEK 2.ÓRA
11.Kovácsné Szemes Annamárianapközi 4.évf.,alsós tanítóHÉTFŐ 5.ÓRA
12.Lángné Harkai Edit2.a osztályfőnökalsós tanító, könyvtárKEDD 4.ÓRA
13.Lohner-Németh Andrea1.a osztályfőnökalsós tanítóCSÜTÖRTÖK 4.ÓRA
14.Madocsai Mártamagyar, német, tan.szobaKEDD 3.ÓRA
15.Magyarné Pozsonyi Rita2.b osztályfőnökalsós tanítóCSÜTÖRTÖK 3.ÓRA
16.Marosné Wendl Éva5. b osztályfőnöktestnevelés,felsős sportkörCSÜTÖRTÖK 4.ÓRA
17.Mayer-Balogh Tímea1.b osztályfőnökalsós tanító, németSZERDA 3.ÓRA
18.Molnárné Harkai MariannaDÖK segítőnémet, művészeti, tan.szobaKEDD 2.ÓRA
19.Monori Gabriellahon-és népismeretmtörténelemPÉNTEK 2.ÓRA
20.Nagy Péternéfejlesztő ped.fejlesztő órákPÉNTEK 3.ÓRA
21.Nagyné Mag AnitaangolHÉTFŐ 2.ÓRA
22.Pap-Farnadi Adriennének,fejlesztés,ten.szobaPÉNTEK 3.ÓRA
23.Patyi Péternégyógypedagógusgyógyped.órákKEDD 3.ÓRA
24.Rozmánné Eckl Erzsébet8.a osztályfőnökmagyar,művészetiKEDD 2.ÓRA
25.Sárdiné Debnárik Rita4.a osztályfőnökalsós tanítóSZERDA 2.ÓRA
26.Schmidtné Sarkadi Judittestnevelés,alsós sportkörCSÜTÖRTÖK 3.ÓRA
27.Schrenk PéterintézményvezetőmatematikaKEDD 1.ÓRA
28.Schrenkné Simon Ildikó6.b osztályfőnökmatematika, testnevelésHÉTFŐ 3.ÓRA
29.Szexer Ágnes Eszternapközi 1.b, alsós tanítóSZERDA 4.ÓRA
30.Szücs-Albert Eszter6.a osztályfőnökrajz, művészetiCSÜTÖRTÖK 3.ÓRA
31.Tóth Petranapközi 1.a, informatikaCSÜTÖRTÖK 4.ÓRA
32.Urbánné Titter Gabriella5.a osztályfőnökmatematika, kémiaKEDD 6.ÓRA
33.Urbánné Tóth Ildikóint.vez.helyettestanulószobaSZERDA 1.ÓRA
34.Vörösné Halomi Andreanapközi 2.évf., alsós tanítóHÉTFŐ 3.ÓRA
35.Csákiné Horn RenátaGYED
36.Csulyok JuditGYED
37.Nyitrai Ferencóraadó tanár (fizika)fizikaKEDD 5.ÓRA
38.Sinkó Zsófialogopédus
39.Víg-Rovnyai Orsolyagyógytestnevelő
40.Hartmanné Marcinkó Mártaiskolatitkár
41.Weimer Orsolyaped.asszisztens
42.Kollár Gáborrendszergazda
43.Garai Norbertkarbantartó
44.Ballabás Katalintakarító
45.Jakobcic Péternétakarító
46.Lohner Zsuzsannatakarító
47.Magyar Zoltánnétakarító
48.Török Ferencnéportás, takarító
49.Vizi Hildaportás, takarító